Witaj
0
Navigation
 • Szkła
  hartowane
 • Futerały
  i pokrowce
 • Baterie
  powerbanki
 • Kable
  USB
 • Uchwyty
  uniwer.
 • Smartwatch
  akcesoria
 • Ładowarki
  sieciowe, do auta
 • Multimedia
  selfie, głośniki
 • Wszystkie
  produkty
 • Kontakt
 • Blog
media

Smartfon nie tylko w ręce - przegląd akcesoriów

May 15, 2020
0 Komentarzy

Smartfony posiadają wiele funkcji, dzięki którym są pomocne w różnych sytuacjach. Należy jednak pamiętać, że same aplikacje to nie wszystko. Czasem równie istotne są akcesoria, pozwalające na wygodniejsze korzystanie z urządzenia w pewnych warunkach. W poniższym artykule omówimy kilka z nich.


Uchwyty rowerowe

Doskonałym przykładem są uchwyty, dzięki którym będziemy mogli przypiąć swój telefon do kierownicy roweru. W ten sposób, w czasie jazdy, możemy korzystać z różnorodnych aplikacji. Jeśli włączymy nawigację, będziemy mieć pewność, że podczas przejażdżki nie zgubimy drogi. Do dyspozycji posiadamy także wiele innych aplikacji, które będą działać np. jak licznik rowerowy, czy zapewnią wiele innych możliwości.

Prostota, elegancja i wytrzymałość. Uchwyt G84


Pamiętajmy, że wybierając odpowiednie mocowanie na rower, stajemy przed niezwykle szerokim wyborem różnorodnych produktów. Warto zastanowić się, jaki model najlepiej spełni nasze oczekiwania. Możemy wybrać np. ultralekki, wodoszczelny lub uniwersalny uchwyt.


Monopody do selfie

Jeśli chcemy uwiecznić piękne chwile i zachować je w naszym urządzeniu jako pamiątkowe zdjęcia, również możemy skorzystać z dostępnych akcesoriów. Korzystając z monopodów i selfiesticków, można stworzyć perfekcyjne zdjęcia, wyglądające dużo lepiej, niż przy robieniu selfie z ręki.

Hit lata 2020. Tripod selfie / monopod Spigen.


Dzięki temu, że pozwalają na większe oddalenie telefonu od siebie, znacznie powiększają kadr. Wśród produktów tego typu mamy szeroki wybór produktów różniących się między sobą wagę oraz parametrami.


Uchwyty samochodowe

Podczas jazdy nasz smartfon może wyświetlać mapy, dzięki którym łatwiej dotrzemy do celu. Jeśli chcemy skorzystać z funkcjo GPS, powinniśmy zamontować telefon w dobrze widocznym miejscu, by w razie potrzeby móc bezpiecznie zerknąć na mapę i dobrze słyszeć wszelkie komunikaty.


W ofercie dostępnych jeszcze wiele produktów, różniących się sposobem zaczepienia. Nasze uchwyty można zamontować w kratkę nadmuchu, do szyby, do kokpitu a nawet do zagłówka. Dodatkowo uchwyt może ładować telefon a nawet automatycznie się otwierać i zamykać.


Szeroki wybór akcesoriów

Korzystając z naszej oferty można zaopatrzyć się w różnorodne akcesoria, dzięki którym korzystanie ze smartfona będzie jeszcze wygodniejsze. Nasze produkty sprawdzą się podczas przejażdżki rowerowej, podróży samochodem, czy robienia zdjęć sobie i swoim znajomym.

Komentarzy: 0
Zostaw komentarz

Brak komentarzy