Strona główna1 » Marki Producenckie2 » Marka NILLKIN3

Kategorie

Marka NILLKIN

altFirma Nillkin jest obecna na rynku GSM od 2009 roku. Rozwijając swoje produkty kieruje się designem łączącym innowacyjność, prostotę i perfekcję. Produkty Nillkin to idealne połączenie funkcjonalności z doskonałą prezencją. Firma stawia bowiem na nowoczesny wygląd zarówno produktów, jak i opakowań.

Pokrowce - Firma Nillkin specjalizuje się w szerokiej gamie pokrowców i etui do różnego rodzaju modeli urządzeń. Poprzez zastosowanie materiałów najwyższej jakości pokrowce Nillkin zabezpieczają przed upadkami, zarysowaniami oraz brudem jednocześnie nadając telefonom niepowtarzalny i unikalny wygląd. Wysoka jakość produktów Nillkin objawia się również w wykonaniu niewidocznych na pierwszy rzut oka elementów. Projektanci zadbali nie tylko o wygląd i bezpieczeństwo ale również i wygodę z korzystania z pokrowców Nillkin. Charakterystyczne blistery, w których spoczywają powodują, że pokrowce Nillkin są idealnymi prezentami dla osób ceniących funkcjonalność i wyjątkowość.

Szkła hartowane - Ochrona urządzenia wyposażonego w ekran dotykowy jest ekstremalnie ważna, gdyż jest ono narażone na wszelkiego rodzaju niebezpieczeństwa – zarysowania, zabrudzenia, kruszenie czy pęknięcia. Nillkin łączy bezpieczeństwo z komfortem korzystania z urządzenia. Szyby ochronne nie tylko zapewniają wysoką ochronę urządzenia, ale nie mają wpływu na wrażliwość ekranu czy jakość wyświetlania obrazu. Wykonanie zapewnia również bezpieczeństwo użytkownikowi. W przypadku pęknięcia specjalna powłoka utrzymuje okruchy szkła w swojej pozycji niwelując ryzyko skaleczenia.

Ładowarki i adaptery - Nillkin oferuje wysokiej jakości ładowarki zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe. Przy wysokich standardach wykonania oraz użyciu najwyższej jakości materiałów urządzenia ładujące Nillkin gwarantują pracę spełniającą specyfikację producenta. Kompatybilność z wieloma urządzeniami oraz pieczołowitość wykonania oraz charakterystyczny design sprawiają, że ładowarki Nillkin są wyjątkowe pod każdym względem.

Przewody - Nillkin specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości przewodów do urządzeń wykorzystujących standardy Micro USB oraz inne. Wysokiej klasy materiały izolacyjne zapewniają trwałość oraz wygodę w użytkowaniu, a także bezpieczeństwo podłączonych urządzeń.
 
Znajdź szukane słowo w grupie Marka NILLKIN

Możesz również zawęzić wyniki wybierając model telefonu